Viscoli Med Plus

Viscoli Med Plus

Viscoli Kalp Plus ile yüzüstü yatarken kalbinizde oluşan baskının etkisi artık tarih oluyor. Viscoli Kalp Plus ‘ ın özel dizaynında sol tarafında bulunan oval delik sayesinde kalbe uygulanan basıncın azalmasını sağlar. Bu sayede yüz üstü yatsanız bile kesintisiz bir uyku uyumuş olursunuz.

Viscoli Kalp Plus’ ın özelliklerinden birisi de  var olan yatağınızın üzerinde rahatça kullanabiliyor olmanızdır. Bu sayede ekstra bir yatak almanıza gerek kalmıyor.Ürünün özel dizaynı sayesinde üzerine yatak çarşaflarınızı da rahatlıkla serebilirsiniz. Kullandığınız çarşaflar oval deliğin üzerine gelse bile bu sorun teşkil etmediği gibi yatağınızın estetiğini korumuş olursunuz. Ürünün üzerindeki fermuar sayesin de  yıkanabilir özelliğine sahiptir.

Viscoli en önemli özelliklerinde biriside içindeki ham maddesidir. Viscoli Kalp Plus % 100 visco dan üretilmiştir. Visco’ nun içerdiği  moleküllerin sahip olduğu hareket yeteneği sayesinde  etkiye minimum tepki gösteren açık hücreli , ısı ve ağırlığa duyarlı oluşuyla vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar.  Bu sayede vücudunuza uygulanan basınçları azaltarak vücudunuzda oluşabilecek tüm ağrı şikayetlerin den kurtulmuş olursunuz.
 
Visco ‘nun diğer  özellikleri de  açık hücre sayesinde terlemeye neden olmayarak daha hijyenikdir. Diğer ürünlerin aksine bakterilere karşı son derece dayanıklıdır.  Nefes alabilen açık hücre kanalları sayesinde ürünün nem oranı dengeler ve ortam sıcaklığına duyarlı olmasını sağlar.
 
Viscoli Kalp Plus size yüzüstü yatma rahatlığını sağlayan dünyadaki tek üründür.  Ürünümüz patentli olup patenti de   firmamıza aittir ( Patent No: 2012-G-138926). Bu ürünü sadece www.viscoli.com  online satış adresinden temin edebilirsiniz. Kesinlikle piyasalardaki mağazalar, dükkanlar ve online satış sitelerinde bulmanız imkansızdır.
 
 
Viscoli Kalp Plus+ kesintisiz uyku demektir. Mutlaka deneyiniz.

To Top